Aktuálně

Vážení klienti, dovolte nám Vás informovat o následujícím vývoji v projektu bytového domu Primátorská.

Stavba zahájena

V pondělí 5. června 2017 jsme, dle harmonogramu, zahájili stavbu.

Do října 2017 proběhly zahajovací práce (zaměření stavby, oplocení staveniště, vodovodní přípojka apod.), výstavba ochranné protihlukové stěny, která chrání sousední domy od nadměrné zátěže a byla realizována staveništní přípojka elektro vč. zajištění dodávky staveništního proudu. Nyní je hotova první etapa (dno bílé vany) a dokončujeme suterén.  

Základy budovy realizuje firma Zakládání Group a.s. 

Standardy

Připravili jsme pro vás KNIHU STANDARDŮ, která vás provede a dá návod jak postupovat při výběru finálních povrchů a zařizovacích předmětů ve vašem novém domově. Můžete si vybrat ze tří kategorií vybavení bytu, o kterých se dozvíte v KNIZE STANDARDŮ (klikněte pro zobrazení/stažení) nebo na straně Výběr bytů / Standardy.

 

Naši bytoví architekti a projektanti navrhli dispozice bytových jednotek a výběr koncových prvků na základě dlouholetých zkušeností s realizací bytových domů. Pro snazší orientaci v nabídce vybavení vaší nové bytové jednotky, jsme pro vás připravili přehledný katalog materiálů – KNIHU STANDARDŮ – ze kterých můžete vybírat.

 

Výhoda katalogu pro naše klienty? Před podpisem Smlouvy o smlouvě budoucí kupní budete vědět konečnou cenu vašeho bytu v případě, že bude ovlivněna vaším výběrem. Přejeme vám šťastnou ruku při výběru materiálů a koncových prvků, náš tým je vám připraven profesionálně poradit po celou dobu výstavby.

Financování - Hypotéka

Úrokové sazby pro naše klienty začínají již od 2.09% p.a.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies V POŘÁDKU