VŠE O PROJEKTU

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Hledáte-li bydlení v zeleni a přitom v lokalitě s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností je pro vás Bytový dům Primátorská tou pravou volbou. Dům, na úpatí parku Pod Korábem, nabízí spektrum bytových dispozic od garsonek a oblíbených 2+kk až po velkorysé byty 4+kk. Většina bytových jednotek má balkon, terasu nebo předzahrádku. Všechny byty disponují sklepem, který je již v ceně. V projektu jsou také 2 podzemní podlaží, která slouží jako garáže. Ke každému bytu je rezervováno jedno parkovací stání.

V projektu Bytový dům Primátorská je kladen důraz na funkčnost a estetiku bytových jednotek. Komfort bydlení dotvářejí velké prosklené plochy, které mají rám až k podlaze, a tím je zajištěno maximální osvětlení vašeho bytu. Zároveň je projekt koncipován jako energeticky úsporná budova a tak vaše provozní náklady spojené s bydlením budou nízké.

Připravili jsme pro Vás širokou škálu standardního vybavení bytů a tak vy, budoucí majitelé, můžete ovlivnit finální podobu vašeho nového domova. Náš tým architektů vám bude k dispozici po celou dobu výstavby, aby vám odborně poradil jaké standardní vybavení, je pro vás to pravé.

Bytový dům Primátorská vyprojektovala architektonická a projekční kancelář Masák&Partner, která má mnohaleté zkušenosti s projektováním moderního bydlení a je držitelem několika prestižních ocenění, a to jak od odborné, tak laické veřejnosti. 

 

 

Postup koupě bytu, obchodní a platební podmínky

POSTUP PROJEKTU

PROČ BYTOVÝ DŮM PRIMÁTORSKÁ?

Bydlení v zeleni bydlení pod parkem je prima
Výborná poloha občanská vybavenost a dopravní obslužnost nadosah
Nízkoenergetický dům šetříme životní prostředí i vaši kapsu
Financování projektu nestavíme za peníze našich klientů
Kvalitní architektura dům vyprojektoval renomovaný architektonický ateliér Masák&Partner, držitel mnoha ocenění
PROHLÉDNĚTE SI BYTY
Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací V POŘÁDKU