STANDARDY

STANDARDNÍ PROVEDENÍ VNĚJŠÍCH ČÁSTÍ DOMU

SVISLÉ NOSNÉ STĚNY Železobetonová konstrukce
STROPY Litý beton, sendvičová skladba
OKNA Dřevěný rám
VSTUPNÍ DVEŘE DOMU Bezpečnostní prosklené

 

STANDARDNÍ PROVEDENÍ SPOLEČNÝCH VNITŘNÍCH ČÁSTÍ DOMU

POVRCHY SCHODIŠTĚ Stěrka nebo přirozených povrch
VÝTAH Nerez
BALKONY Betonový
POVRCHY TERAS Dřevoplast/dřevo

  

STANDARDNÍ PROVEDENÍ VNITŘNÍCH ČÁSTÍ BYTŮ

Připravili jsme pro vás KNIHU STANDARDŮ, která vás provede a dá návod jak postupovat při výběru finálních povrchů a zařizovacích předmětů ve vašem novém domově. Můžete si vybrat ze tří kategorií vybavení bytu, o kterých se dozvíte v KNIZE STANDARDŮ (klikněte pro zobrazení/stažení).

 

Naši bytoví architekti a projektanti navrhli dispozice bytových jednotek a výběr koncových prvků na základě dlouholetých zkušeností s realizací bytových domů. Pro snazší orientaci v nabídce vybavení vaší nové bytové jednotky, jsme pro vás připravili přehledný katalog materiálů – KNIHU STANDARDŮ – ze kterých můžete vybírat.

 

Výhoda katalogu pro naše klienty? Před podpisem Smlouvy o smlouvě budoucí kupní budete vědět konečnou cenu vašeho bytu v případě, že bude ovlivněna vaším výběrem. Přejeme vám šťastnou ruku při výběru materiálů a koncových prvků, náš tým je vám připraven profesionálně poradit po celou dobu výstavby.

 

pdf Kniha standardů (pdf soubor) 2.72 MB

http://www.bdprimatorska.cz/archiv/content_cz/kniha_standardu_2017_06.pdf

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies V POŘÁDKU